HiFi & Professional Audio Forum  

Šolaja Audio

Slike i opisi sistema, komponenti, video klipovi.. - Foto Album
Forum rules
Foto Album

solaja
Nov korisnik
Nov korisnik

Re: Šolaja Audio

Post by solaja » 21 Dec 2009, 23:39

VuleJohn wrote:
solaja wrote:Samo da pojasnim jednu stvar.Covek koji je poznat na forumima po imenu jednog umetnika je covek koji odlicno poznaje svoj posao i koji poznaje metale sa kojima radi,pritom je i kao osoba vrlo drag covek.Da nije tako ja ne bih ni radio sa njim.On ne snosi nikakvu odgovornost za to sto su neke prednje ploce pocele da crvene u zadnje vreme.Upravo radim na novom dizajnu kutija i radice ih isti covek poznat na forumima po imenu jednog umetnika ali ih nece eloksirati isti covek jer je tu problem.Izvinjavam se na maloj digresiji.Nastavite.
Nisam hteo nikoga da prozivam, Žiki je trebalo nešto da ga vrati na zemlju, toliko radostan je bio samo kada mu je stigao DAC Magic...
Što se tiče umetnika i eloksiranja mislim da je U Srbiji zaista došlo vreme da neko stane imenom i delom iza nečega što radi, o garanciji i zakonskoj odgovornosti da ne pričamo. Zaista je glupo da neko ko radi iskreno i pošteno skuplja negativne poene zbog šustera i parazita..
Vule potpuno si u pravu.Zaista je doslo vreme.

Sir Oliver
srebrni korisnik
srebrni korisnik

Post by Sir Oliver » 21 Dec 2009, 23:41

Ja ne znam nikog sa nickom Mikelangelo :wink

VuleJohn
povremeni korisnik
povremeni korisnik

Post by VuleJohn » 21 Dec 2009, 23:48

Sir Oliver wrote:Ja ne znam nikog sa nickom Mikelangelo :wink
Nije do njega, farbar je kriv...problem je odgovornosti, posledično pretpostavljam da najviše štete ima Šolaja, Mikelangelo znatno manje a farbaru verovatno puca kufer..
sve je dobro kad se dobro svrši

zika
Moderator
Moderator

Post by zika » 22 Dec 2009, 08:35

VuleJohn wrote:
solaja wrote:Samo da pojasnim jednu stvar.Covek koji je poznat na forumima po imenu jednog umetnika je covek koji odlicno poznaje svoj posao i koji poznaje metale sa kojima radi,pritom je i kao osoba vrlo drag covek.Da nije tako ja ne bih ni radio sa njim.On ne snosi nikakvu odgovornost za to sto su neke prednje ploce pocele da crvene u zadnje vreme.Upravo radim na novom dizajnu kutija i radice ih isti covek poznat na forumima po imenu jednog umetnika ali ih nece eloksirati isti covek jer je tu problem.Izvinjavam se na maloj digresiji.Nastavite.
Nisam hteo nikoga da prozivam, Žiki je trebalo nešto da ga vrati na zemlju, toliko radostan je bio samo kada mu je stigao DAC Magic...
Što se tiče umetnika i eloksiranja mislim da je U Srbiji zaista došlo vreme da neko stane imenom i delom iza nečega što radi, o garanciji i zakonskoj odgovornosti da ne pričamo. Zaista je glupo da neko ko radi iskreno i pošteno skuplja negativne poene zbog šustera i parazita..
Žika je (koliko je on toga svestan) čvrsto na zemlji. No, hvala na iskrenoj brizi. Prijatno sam iznenađen kako pamtite sve trenutke u mom skromnom HiFi letopisu. Hvala Vam na iskrenoj brizi. Radujem se iskreno, ocenjujem, koliko, svojim skromnim sposobnostima, mogu, racionalno, sa zadrškom. Tako je bilo i sa CADM. Gospodin Peđa Rogić je doneo novu radost koja je CADM odnela iz moje kuće. Malena razlika u zvuku i odlučujuća u načinu izrade i ceni. TVC1 je nešto drugo. No, videćemo. Za sada je tako. Opet, o umetnicima, od mene ništa. Želim i Vama da Vas nešto obraduje. Prija.

Post Reply