HiFi & Professional Audio Forum  

NN Acoustics

Slike i opisi sistema, komponenti, video klipovi.. - Foto Album
Forum rules
Foto Album

solaja
Nov korisnik
Nov korisnik

Re: NN Acoustics

Post by solaja » 09 Dec 2008, 23:03

DejanM wrote:Ovo jako dobro uzgleda ... Dve stvari su tu dobre: da ste uspeli da napravite proizvode koji su na sebe skrenuli paznju na ovako renomiranom sajmu i to sto ste uspeli zajedno, delimicno i u ko-operaciji da nastupite. To se ne srece bas cesto ...

Jedno pitanje: da li ce biti jos neke takve zajednicke (ili pojedinacne) prezentacije (NN, Solaja, RAAL) u Evropi iduce godine ? London, Minhen, ... ?

Jako lepo se osecam kada vidim ove slike i podseca me na vreme provedeno tamo.Sto se tice zajednickih nastupa ne vidim problem da se to desava i ubuduce.Ja i Nenad smo komplementarni.Ja za svoju elektroniku svakako zelim najbolje moguce zvucnike a Nenad za svoje zvucnike najbolju mogucu elektroniku.O Nenadovim zvucnicima i Acinim ribbonima imam samo reci hvale.Smatram da su obojica posveceni poslu i ta posvecenost se vidi na njihovim proizvodima.Verujte mi da izmedju nas nema nikakve sujete i zato nas trojica tako dobro funkcionisemo.Da ne mislim tako i da nije tako verovatno bih izabrao nesto drugo od zvucnika.Znam sigurno da Nenad isto misli o mojim radovima,i tu je nas zajednicki interes.Iskustvo koje smo stekli na RMAF ce nam svakako koristiti.Da bi prezentacija bila uspesna mnoge faktore treba uzeti u obzir.Najvazniji faktor je adekvatan prostor i akustika tog prostora.Ja licno,ne potcenjujem domace trziste i svakako racunam na to trziste, koliko god da je mozda malo i siromasno.U tom cilju svakako da bi bilo dobro organizovati prezentaciju ali dobro pripremljenu.Licno,voleo bih da se to desi.Ja sigurno necu nastupati sa drugim zvucnicima osim sa zvucnicima NN Acousticsa.To dovoljno govori koliko cenim Nenadov rad.Uostalom bar tri strana novinara su se jako lepo izjasnila o zajednickom nastupu plus par novinara o pojedinacnim proizvodima.Nase je samo da odrzimo i prestignemo trenutan kvalitet.Mislim da domaci ljubitelji kvalitetne reprodukcije zvuka
polako pocinju da sticu poverenje u domace proizvodjace.O tome svedoci sve veci broj poziva koje dobijam sa pitanjima o mojim proizvodima.Hvala svima koji se interesuju za moje proizvode.

Topic author
sn
Forum Admin
Forum Admin

Post by sn » 10 Dec 2008, 02:13

Par slika iz Nenadove dnevne sobe..
Ovo je nov model koji nije objavljen na NNA sajtu (nista bez industrijske spijunaze :) ) mada lici na Xeniu ovo je varijanta Rubycon zvucnika kome je reflex sa gornje strane, za razliku od Xenie gde se nalazi sa prednje strane pri dnu.
nna04.jpg
nna04.jpg (64 KiB) Viewed 1751 times
nna04.jpg
nna04.jpg (64 KiB) Viewed 1751 times
nna06.jpg
nna06.jpg (62.56 KiB) Viewed 1750 times
nna06.jpg
nna06.jpg (62.56 KiB) Viewed 1750 times
..pozadi je Masterpiece..
nna08.jpg
nna08.jpg (61.63 KiB) Viewed 1751 times
nna08.jpg
nna08.jpg (61.63 KiB) Viewed 1751 times

first
Audio Expert
Audio Expert

Post by first » 10 Dec 2008, 11:04

ninja wrote:
first wrote:
DejanM wrote:Ovo jako dobro uzgleda ...
Jedno pitanje: da li ce biti jos neke takve zajednicke (ili pojedinacne) prezentacije (NN, Solaja, RAAL) u Evropi iduce godine ? London, Minhen, ... ?
Sve je to lepo, ali zašto prezentacija samo u Americi ili Evropi, šta je sa domaćim terenom?????
OFF: Pa po istoj logici mogao bi i ti da lansiras casopis u Pecenjevcima ... mozda se i tamo neko nadje :wink

ON: Ja bi dodao na onu Dejanovu listu i Göteborg ... septembar 2010 HiFi sajam [-o<
Al' si našao primer,... e u te tvoje Pecenjevce je pre mesec dana iz daleke Švedske stigao g-din Mike Bladelius lično, da bi podržao i pomogao promociju
svojih uređaja na ovim prostorima.Izgleda da on ipak misli da su mu i Pecenjevci bitni, pa rešio da dođe. :-"

ninja
Audio Expert
Audio Expert

Post by ninja » 10 Dec 2008, 11:10

first, smail u tekstu valjda ima neko znacenje =;

... Micke je ozenjen ... i to je u mojim ocima veliki razlog posjete :-"
Image Made in SFRJ
KokBok
When a man steals your wife, there is no better revenge than to let him keep her.

VuleJohn

Post by VuleJohn » 10 Dec 2008, 11:12

first wrote:Al' si našao primer,... e u te tvoje Pecenjevce je pre mesec dana iz daleke Švedske stigao g-din Mike Bladelius lično, da bi podržao i pomogao promociju
svojih uređaja na ovim prostorima.Izgleda da on ipak misli da su mu i Pecenjevci bitni, pa rešio da dođe. :-"
Ili mu uredjaji sviraju toliko tanko za pare koje kostaju da su mu razne vukojebine ostale poslednji azil...jbg. i ja da prodajem nesto sto kosta minimalno deset puta vise od proizvodne cene isao bih i u tri pm da glumim entuzijastu.

sdanicic
Audio Expert
Audio Expert

Post by sdanicic » 10 Dec 2008, 11:19

Molim najljubaznije da se momentalno vratimo na ZADATU TEMU u skladu sa nazivom iste :gnum

first
Audio Expert
Audio Expert

Post by first » 10 Dec 2008, 11:46

sdanicic wrote:Molim najljubaznije da se momentalno vratimo na ZADATU TEMU u skladu sa nazivom iste :gnum
Ma sve vreme smo mi na "zadatotoj temi" samo smo je malo proširili raznoraznim primerima.
Dakle konkretno, pitanje je bilo da li se može očekivati neka javna prezentacija na domaćem terenu (recimo Beogradu) ovih predstavljenih
proizvoda ili ne.Šolajin preamp sam mogao da vidim i čujem ali sa drugim komponentama, a koliko vidim i on jasno u svom poslednjem postu
kaže "...Ja sigurno necu nastupati sa drugim zvucnicima osim sa zvucnicima NN Acousticsa".Tim pre bi bilo poželjno prikazati sve to u pravom
svetlu i onako kako njihovi konstruktori misle da bi to trebalo da zvuči. :ovo

DejanM
Audio Expert
Audio Expert

Post by DejanM » 10 Dec 2008, 14:02

A mozda neki test u nekom od renomiranih HiFi casopisa ? Sta kazes first ... ? #-o

sdanicic
Audio Expert
Audio Expert

Post by sdanicic » 10 Dec 2008, 14:34

Ako ce se ici na primenu iskustava sa velikih svetskih sajmova i promocija, onda bi recimo bilo realno za ocekivati da ta neka buduca promocija & prezentacija bude prvo zatvorenog tipa za uzi krug ljudi (predstavnici stampe i medija), a onda da se sve to otvori za sve ostale.

Gde ce opet medju tim ostalima da se pojave i oni iz uzeg kruga posetilaca :D

first
Audio Expert
Audio Expert

Post by first » 10 Dec 2008, 16:57

DejanM wrote:A mozda neki test u nekom od renomiranih HiFi casopisa ? Sta kazes first ... ? #-o
Uvek raspoložen, samo mi trba još malo vremena.... :good :yes

Post Reply