HiFi & Professional Audio Forum  

Knjiga Nikole Vukusica - poziv za saradnju

backup sajta: hificafe.audiohard.us
Forum rules
backup sajta: hificafe.audiohard.us
Post Reply

Topic author
sdanicic
Audio Expert
Audio Expert

Knjiga Nikole Vukusica - poziv za saradnju

Post by sdanicic » 15 Feb 2009, 10:28

Nas verni saradnik i prijatelj Nikola Vukusic me je zamolio da na HiFi Cafeu i na Forumu pokrenemo akciju u kojoj se ocekuje direktno ucesce svih vas kojima se ona cini interesantnom.

Nikola je pre nekoliko godina objavio knjigu "HI-Fi audio pojačavači cevni", cije ste delove mogli u originalu ili izmenjenje da procitate u Nikolinim kolumnama na adresi:

http://hificafe.net/kolumne/index.html

Kako je odstampani tiraz ove knjige odavno rasprodat, a sve vreme se zainteresovani i dalje javlaju i pitaju za istu, Nikola je odlucio da napravi reizdanje. E, tu sada na scenu stupate vi. Naime, u attachmentu se nalazi sadrzaj "aktuelnog" izdanja, koje bi trebali da zajednicki dopunimo i izmenimo. U tom smislu Nikolina molba je sledeca:

"Svi tehnički naslovi podložni su promeni sem onih iz nase istorije. Dajte sugestiju tako sto cete ispod naslova kratko uneti primedbu sa slovima crvene boje, bez menjanja ostatka sadržaja. Samo kratka i jasna pitanja i sugestije bice uzete u obzir. Sva komunikacija treba da ide na moju e-mail adresu tubelab@eunet.rs kako bih ažurirao statistiku želja.
Srdacno hvala unapred,
Nikola Vukusic."

Novo izdanje knjige bi prema ideji autora bilo distriburiano i u stampanom i u elektronskom obliku.

Hvala i u ime HiFi Cafea i Foruma i nadam se da cete pozitivno reagovati na ovaj nesvakidasnji ali veoma interesantnan predlog i poziv na saradnju.
Attachments
N_Vukusic_Knjiga_sadrzaj.doc
(196.07 KiB) Downloaded 203 times
N_Vukusic_Knjiga_sadrzaj.doc
(196.07 KiB) Downloaded 203 times

mmilovan
srebrni korisnik
srebrni korisnik

Re: Knjiga Nikole Vukusica - poziv za saradnju

Post by mmilovan » 15 Feb 2009, 12:12

Baš volim ovaj Nikolin entuzijazam, eh da nam je takvih entuzijasta barem kada je o hi-fi-ju reč više...
Lično sam ostao bez teksta!

Topic author
sdanicic
Audio Expert
Audio Expert

Re: Knjiga Nikole Vukusica - poziv za saradnju

Post by sdanicic » 09 Aug 2009, 09:25

Post Reply