HiFi & Professional Audio Forum  

Zatvaranje HiFi Cafea

backup sajta: hificafe.audiohard.com
Forum rules
backup sajta: hificafe.audiohard.com
Post Reply

Topic author
sdanicic
Audio Expert
Audio Expert

Zatvaranje HiFi Cafea

Post by sdanicic » 31 Dec 2009, 10:25

Dragi posetioci, prijatelji, simpatizeri, dezurni kriticari & ostali,

nakon visemesecnog razmisljanja i premisljanja odlucio sam da pocetkom maja 2010. otprilike na 5. rodjendan HiFi Cafea, stavim tacku na ovaj projekat.

Dosta okolnosti i razloga su uticali na ovu odluku, ali pre svega to je manjak vremena sto zbog posla sto zbog privatnih obaveza, a i zbog zelje da svoju listu priroteta i stvari koje zivot znace znacajnije reorganizujem.

Najcitaniji textovi sa sajta, kao i kompletan serijal "HiFi i muzika" Duska Dragovica ce biti preseljeni na jedan drugi sajt, cisto da ne se izgubio svaki trag o postojanju Cafea. Na istoj lokaciji, kao i na ovom Forumu ce jedino ostati da "zivi" Hi-Fi Adresar.

Domen hificafe.net ce biti slobodan od sredine aprila 2010., a ako neko zeli da ga "otkupi" to moze uraditi do tada.

Naravno ostajem i dalje kao admin i diskutant na ovom forumu, a takodje i kao deo tima What HiFi magazina.

U to ime zelim vam svima puno srece i zdravlja u svim danima Nove godine kao i predstojecim Bozicnim praznicima.

Srdacno,
Sasa Danicic
vlasnik i urednik HiFi Cafe-a

sn
Forum Admin
Forum Admin

Re: Zatvaranje HiFi Cafea

Post by sn » 06 Jan 2010, 19:49

5 godina rada na necemu (pa makar to bio i HiFi sajt :) ) nije mala stvar. Sve te tekstove, slike, komentare, intervjue je trebalo obraditi, fotografisati, prevesti, sloziti... i da sav taj trud i rad ne bi netragom nestao jednog aprilskog dana, na ovom linku je mirror celog sajta:

https://ahd.myqnapcloud.com:8081/hfc/

zika
Moderator
Moderator

Post by zika » 06 Jan 2010, 20:15

Hvala na uloženom trudu. Vredelo je.

Topic author
sdanicic
Audio Expert
Audio Expert

Post by sdanicic » 08 Jan 2010, 10:49

sn wrote:5 godina rada na necemu (pa makar to bio i HiFi sajt :) ) nije mala stvar. Sve te tekstove, slike, komentare, intervjue je trebalo obraditi, fotografisati, prevesti, sloziti... i da sav taj trud i rad ne bi netragom nestao jednog aprilskog dana, na ovom linku je mirror celog sajta:

Uffff, bas sam se iznenadio :D :) :D

SN i ja smo pricali uz kafu o ovome par dana pred Novu Godinu, ali se nismo bas udubljivali u celu ovu pricu do detalja. Kad ono - evo ga mirror site za arhivu !!!

Veliko i iskreno hvala, sta drugo da kazem :wink:

Ja cu malo da preuredim naslovnu stranu cisto da bude jasno o cemu se radi, ali pored "Adresara-vodica za kupovinu" (koji je sam generisao preko 40% svih poseta na HiFi Cafeu, a koji ce biti po potrebi updateovan i objavljivan u PDF formatu) nijedan drugi novi sadrzaj nece biti objavljen niti neki od postojecih dopunjen.

Cade
povremeni korisnik
povremeni korisnik

Post by Cade » 09 Jan 2010, 21:48

Šta drugo reći sem veliko hvala za pregalaštvo i puno dobrog sadržaja! Kako reče Žika vredelo je truda!

sn
Forum Admin
Forum Admin

Za Nostalgičare

Post by sn » 13 May 2016, 11:23

Novi link starog HiFi Cafea:

Post Reply