HiFi & Professional Audio Forum  

Novi textovi na Hi-Fi Cafeu

backup sajta: hificafe.audiohard.us
Forum rules
backup sajta: hificafe.audiohard.us

Topic author
sdanicic
Audio Expert
Audio Expert

Post by sdanicic » 10 Sep 2006, 22:03

Ja sam vec treci mesec poslom u Ljubljani i ako pratite moja javljanja, do sada bi trebalo da vam je to svima jasno.

Znaci, do kraja oktobra nista novo od testova, ali ce biti izvestaja sa sajmova i par veoma ekskluzivnih intervjua.

Sasa

Boban
Nov korisnik
Nov korisnik

Post by Boban » 10 Sep 2006, 23:47

Pomalo neozbiljno, al' verovatno s' razlogom :( .

ps: Gde je Nikola?

Boban

DejanM
Audio Expert
Audio Expert

Post by DejanM » 15 Sep 2006, 11:54

Moje licno misljenje je da je mozda vise i ne postavljati test za Dayens Menuetto. Prilicno vremena je proslo, koliko mi je poznato ta sprava se dobro prodaje, tako da ekskluzivitet vise ne postoji. Osim toga, ako niste uspeli do sada da napravite neki cestit test, onda je bolje da ga i ne pravite.

Topic author
sdanicic
Audio Expert
Audio Expert

Post by sdanicic » 15 Sep 2006, 16:01

DejanM wrote:Moje licno misljenje je da je mozda vise i ne postavljati test za Dayens Menuetto. Prilicno vremena je proslo, koliko mi je poznato ta sprava se dobro prodaje, tako da ekskluzivitet vise ne postoji. Osim toga, ako niste uspeli do sada da napravite neki cestit test, onda je bolje da ga i ne pravite.

Menuetto nece biti "ponovljen" kao test samog uredjaja nego u okviru jedne ideje koju se nadam da cu uspeti da realizujem.

Ali otom potom, ako bude - super, ako ne bude - opet super.

Nista ne obecavam.

Pozdrav,
Sasa

Boban
Nov korisnik
Nov korisnik

Post by Boban » 16 Sep 2006, 14:23

Onda super :D

Boban

Pirate
povremeni korisnik
povremeni korisnik

Post by Pirate » 17 Sep 2006, 16:03

Koja je cena sad Dayens Menuetto pojacala, i da li postoji neka verzija sa daljinskom komandom.

Topic author
sdanicic
Audio Expert
Audio Expert

Post by sdanicic » 17 Sep 2006, 17:48

Pirate wrote:Koja je cena sad Dayens Menuetto pojacala, i da li postoji neka verzija sa daljinskom komandom.
Koliko ja znam cena je 300 evra, mislim da ce toliko biti i cena modela koji ce umesto integrisanog strujnog kabla imati IEC uticnicu, a sprema se i Menuetto Mk2 sa 2 x 60W/8oma i daljincem (ovo je nezvanicna infromacija) i premijera bi trebala da bude na sajmu u decembru (takodje nezvanicno).

Pozdrav,
Sasa

borjan
redovni korisnik
redovni korisnik

Post by borjan » 25 Sep 2006, 05:53

Moje licno misljenje je da je mozda vise i ne postavljati test za Dayens Menuetto. Prilicno vremena je proslo, koliko mi je poznato ta sprava se dobro prodaje, tako da ekskluzivitet vise ne postoji. Osim toga, ako niste uspeli do sada da napravite neki cestit test, onda je bolje da ga i ne pravite.
Slazem se! Ionako uskoro izlazi mk2 verzija pojacala pa bi zaista bilo glupo pisati o njemu, osim ako se ne pravi recimo uporedan test, sto je izgleda kod nas josh uvek nemoguca pojava...
KARAN KA180I+PASS BABELFISH+DAYENS TVC PREAMP+MYTH LDR LIGHTSPEED PREAMP+PRIMARE CD 31 UPG.+MF X-RAY V3+DAYENS CLASSIC TRIO SE+DAYENS FLAT(MUNDORF)HPOCC AG ZV.KABLOVI+DAYENS IV VIVO Ag INTERKONEKTI+PEERLESS MONITORI(HDS164,XT25)+OYAIDE TUNAMI NIGO+P/C 037

Topic author
sdanicic
Audio Expert
Audio Expert

Post by sdanicic » 25 Sep 2006, 18:10

borjan wrote:
Slazem se! Ionako uskoro izlazi mk2 verzija pojacala pa bi zaista bilo glupo pisati o njemu, osim ako se ne pravi recimo uporedan test, sto je izgleda kod nas josh uvek nemoguca pojava...
Ali ako se potrudimo, onda nista nije nemoguce !

Ali otom potom, kada se vratim iz LJ sescemo pa da vidimo sta nam je realno ciniti i ima li to smisla !!!!

Pozdrav,
Sasa

Post Reply