HiFi & Professional Audio Forum  

SNAS

Vicevi, šale
Post Reply

Topic author
sn
Forum Admin
Forum Admin

SNAS

Post by sn » 11 Jan 2007, 19:00

Stranka Nezavisnih Audiofila Srbije ?

Danas kad ima toliko stranaka sto ne bi imali i mi nasu? Na kraju krajeva, kad je covek iz Aleksinca uspeo da registruje Indijansku (stranku slobodnih indijanaca) nama bi to bila cista formalnost.
Ima li neko predlog za program i statut nase stranke? 8)

DejanM
Audio Expert
Audio Expert

Post by DejanM » 14 May 2007, 16:22

tek sam sad procitao predlog ... fantastican je. pogotovo sto drzava daje lovu za one koji prikupe neznamnijakoliko potpisa. A to cemo da namaknemo nekako. Evo statut cu ja da napisem - to nije problem. A za onu lovu - e to cemo da podelimo ovako: svaki clan predsednistva dobije Mark Levinsona po zelji a za ostatak para idemo da se ubijemo u Skadarliji ... a clanovi neka prvo uplate clanarinu i za nju ce da dobiju znacke ....

Topic author
sn
Forum Admin
Forum Admin

Post by sn » 14 May 2007, 17:32

Tako je Druže Dejane!
Evo, ja predlažem druga DejanaM kao blagajnika naše partije. A smislio sam i logo; ukršten čekić i činč..

DejanM
Audio Expert
Audio Expert

Post by DejanM » 15 May 2007, 06:48

Prihvata se. A ja predlazem SNa za predsednika.

SN je svojim predanim radom pokazao sve kvalitete potrebne za ovu funkciju. Njegovo veliko iskustvo, teoretska potkovanost kao i odlicno poznavanje Harman Kardon uredjaja ga isticu od ostalih i kvalifikuju ga pre svih ostalih za ovu vaznu i odgovornu funkciju. Stranci Nezavisnih audiofila Srbije (SNAS) je potreban radan, ciljevima partije odan i nadasve posten predsednik, da upravlja partijom u ova smutna vremena i da stiti njene interese i tradiciju.

Sale bi mogao da bude generalni sekretar. ( kao obrazlozenje - procitati gornji tekst samo atribute zameniti sinonimima).

Ja bih samo predlozio (i stavio na glasanje) da se umesto cekica i cinca ukrste lampa i tranzistor - time bi naglasili otvorenost stranke prema svim sklonostima, rasama, nacijama i religijama. Kao posebnu stavku u preambuli statuta treba napisati da primamo i zene u partiju - kako bi jos jednom potvrdili svoju otvorenost.

To be continued ...

Topic author
sn
Forum Admin
Forum Admin

Post by sn » 15 May 2007, 18:59

Hvala druze Dejane za ponudjeno mesto, ali nemogu da prihvatim tu funkciju, posto sam vec odavno clan jedne tajne
organizacije, a to je OZNA (organizacija zagrizenih nepopravljivih audiofila). Ja bih predlozio druga Danicica za to mesto,
kao iskusnog coveka, rukovodioca, audiofila.

DejanM
Audio Expert
Audio Expert

Post by DejanM » 15 May 2007, 19:02

OZNA mu onda dodje nesto kao militantno krilo SNSA ... stvari pocinju da se komplikuju ...

Post Reply