HiFi & Professional Audio Forum  

It's time for me to retire

Ostale teme ili sve drugo
Post Reply

DejanM
Audio Expert
Audio Expert

Re: It's time for me to retire

Post by DejanM » 16 Oct 2009, 07:10

This is pitty. I do not quite understand your decision Gerner. But obviously we will have to accept it ...

I must say in my own name, that I will be missing your posts for more than one reason. Anyway, I hope that you will reconsider some time soon this decision and perhaps come back with some new experiences ....
Last edited by DejanM on 16 Oct 2009, 08:37, edited 1 time in total.

zika
Moderator
Moderator

Post by zika » 16 Oct 2009, 07:33

Kao što ste rekli u jednom od Vaših post-ova:
"Håber du forstår mit danske sprog? Det tror jeg du gør og så kan vi jo drille alle andre her med endnu et fremmedsprog på et serbisk forum hehehe"
(Google Translate:Надам се да разумете моје Дански језик? Мислим да радите и онда можемо зафркавати и сви остали овде са други страни језик на српском форуму хехехе)
I wish You a peaceful and sound-full retirement ...

ninja
Audio Expert
Audio Expert

Post by ninja » 16 Oct 2009, 22:43

:shock: :shock: :shock: ... but I can understand you ... there IS the life outside. I wish you all the best!

zika, ne mozes samo da prevedes jednu recenicu i da shvatis sadrzaj! To je bilo napisano u saljivom tonu.
Image Made in SFRJ
KokBok
When a man steals your wife, there is no better revenge than to let him keep her.

zika
Moderator
Moderator

Post by zika » 17 Oct 2009, 06:30

ninja wrote::shock: :shock: :shock: ... but I can understand you ... there IS the life outside. I wish you all the best!
zika, ne mozes samo da prevedes jednu recenicu i da shvatis sadrzaj! To je bilo napisano u saljivom tonu.
Voleo bih da je tako. Bojim se da je drugačije. Vreme će pokazati.
(Preveo sam ceo text, uz pomoć prijatelja koji zna Danski, naveo sam samo jednu rečenicu (iz Google Translate-a jer je tako i za ostale proverljivo))
Mislim (a i kažu) da sam veoma tolerant-an, ali sve ima svoje granice. Najiskrenije bih voleo da grešim i izvinjavam se, unapred, ako grešim.

ninja
Audio Expert
Audio Expert

Post by ninja » 17 Oct 2009, 09:18

Primjetio sam da obicno u pisanoj komunikaciji (forum, email i sl), ljudi obicno negativno tumace svaku nedoumicu. To (obicno) nije slucaj kada se komunicira govoreci ili se po izrazu lica vidi nedoumica pa se i pojasni sto ovdje nije bas tako jednostavno, posebno kad vec padnu neki komentari. Opustite se, nije svijet obojen u crno :wink:
Image Made in SFRJ
KokBok
When a man steals your wife, there is no better revenge than to let him keep her.

zika
Moderator
Moderator

Post by zika » 17 Oct 2009, 12:38

ninja wrote:Primjetio sam da obicno u pisanoj komunikaciji (forum, email i sl), ljudi obicno negativno tumace svaku nedoumicu. To (obicno) nije slucaj kada se komunicira govoreci ili se po izrazu lica vidi nedoumica pa se i pojasni sto ovdje nije bas tako jednostavno, posebno kad vec padnu neki komentari. Opustite se, nije svijet obojen u crno :wink:
Daleko od toga da mislim da je svet obojen crno. Sunce sija i spremam se u dugu šetnju. Sve što sam napisao je bila samo uzgredna opaska. Svima želim sve najbolje!

ninja
Audio Expert
Audio Expert

Post by ninja » 17 Oct 2009, 13:23

zika wrote:
ninja wrote:Primjetio sam da obicno u pisanoj komunikaciji (forum, email i sl), ljudi obicno negativno tumace svaku nedoumicu. To (obicno) nije slucaj kada se komunicira govoreci ili se po izrazu lica vidi nedoumica pa se i pojasni sto ovdje nije bas tako jednostavno, posebno kad vec padnu neki komentari. Opustite se, nije svijet obojen u crno :wink:
Daleko od toga da mislim da je svet obojen crno. Sunce sija i spremam se u dugu šetnju. Sve što sam napisao je bila samo uzgredna opaska. Svima želim sve najbolje!
Ma nije ni moj komentar bio upucen (samo) tebi nego uopsteno.
Image Made in SFRJ
KokBok

Post Reply