HiFi & Professional Audio Forum  

Drugi hobi?

Ostale teme ili sve drugo
Post Reply

Topic author
Jovan
povremeni korisnik
povremeni korisnik

Drugi hobi?

Post by Jovan » 22 Oct 2006, 21:19

Da li osim hifija, imate jos neki hobi, koja vam "jede" vreme ?

Kratko pitanje, ali me bas intersuje da li audiofile i sta interesuje, nesto sto je mozda malo van 4 zida..

Hvala

stefaca
redovni korisnik
redovni korisnik

Post by stefaca » 22 Oct 2006, 22:04

elektronika u bilo kom obliku, web design (html), ...

sdanicic
Audio Expert
Audio Expert

Post by sdanicic » 23 Oct 2006, 10:49

Zbog zdravlja, uzivanja i druzenja sa ljudima.

Ove sezone sam prevezao oko 500 km po sumama i brdima u okolini Ljubljane i to je bio dozivljaj kome nijedan hi-fi sistem ne moze ni da pridje po kolicini uzbdjenja i nivoa adrenalina.

Sasa
Attachments
DSCN1546.jpg
DSCN1546.jpg (29.69 KiB) Viewed 1807 times
DSCN1546.jpg
DSCN1546.jpg (29.69 KiB) Viewed 1807 times

miloslosmi

Post by miloslosmi » 23 Oct 2006, 13:02

he he, bas si smesan

Pirate
povremeni korisnik
povremeni korisnik

Post by Pirate » 23 Oct 2006, 13:30

sdanicic wrote:Zbog zdravlja, uzivanja i druzenja sa ljudima.

Ove sezone sam prevezao oko 500 km po sumama i brdima u okolini Ljubljane i to je bio dozivljaj kome nijedan hi-fi sistem ne moze ni da pridje po kolicini uzbdjenja i nivoa adrenalina.

Sasa
TOOOOOOOOO!!! Bajk rula :D
Samo mi je malo to 500 km. Ja sa mojim grob/krsom predjem za sezonu oko 3000 km. Ove godine oko 3500 km, i to je jos malo. E samo da mi je neki bolji. Ali definitivno sledece sezone (mart 2007) uzimam nesto bolje. Pa da se uputim u razne vuko*ebine, fali malo adrenalina 8) . Mada bilo je zanimljivo i pre neki dan. Spustam se sa mosta Slobode. Sajla od zadnje kocnice pukla, a prednju kocnicu ko da i nemam. A brzina oko 50 km/h. Covece koji adrenalin, ma glava u torbi; sav sam se preznojao, jedva se zaustavih; sviraju mi razni čićkur iz automobila ali ko ih hebe :lol: .

Da se vratim na temu. Definitivno moj drugi, ili pak prvi hobi, bi bio sport raznim devijacijama :D . Redovno pratim mali fudbal i kosarku, voznja bajkom se podrazumeva, a tu su usputni tipa mali/veliki tenis, plivanje, odbojaka, itd itd

miloslosmi

Post by miloslosmi » 23 Oct 2006, 13:38

ja imam drugara iz detinjstva koji nije imao para da promeni kocnice...

kocio je djonom...

mislim da su njegovim roditeljima ipak bile jeftinije kocnice nego novi par patika :lol:

sdanicic
Audio Expert
Audio Expert

Post by sdanicic » 23 Oct 2006, 14:21

Pirate wrote:
sdanicic wrote:Zbog zdravlja, uzivanja i druzenja sa ljudima.

Sasa
TOOOOOOOOO!!! Bajk rula :D
Samo mi je malo to 500 km. Ja sa mojim grob/krsom predjem za sezonu oko 3000 km. Ove godine oko 3500 km, i to je jos malo. E samo da mi je neki bolji. Ali definitivno sledece sezone (mart 2007) uzimam nesto bolje. Pa da se uputim u razne vuko*ebine, fali malo adrenalina 8) . Mada bilo je zanimljivo i pre neki dan. Spustam se sa mosta Slobode. Sajla od zadnje kocnice pukla, a prednju kocnicu ko da i nemam. A brzina oko 50 km/h. Covece koji adrenalin, ma glava u torbi; sav sam se preznojao, jedva se zaustavih; sviraju mi razni čićkur iz automobila ali ko ih hebe :lol: .

Da se vratim na temu. Definitivno moj drugi, ili pak prvi hobi, bi bio sport raznim devijacijama :D . Redovno pratim mali fudbal i kosarku, voznja bajkom se podrazumeva, a tu su usputni tipa mali/veliki tenis, plivanje, odbojaka, itd itd

Presao bih ja mnogo vise da sam imao vremena !!!

Medjutim, projekat koji vodim tamo k'o dobar dan podazrumeva radni dan veoma cesto do 19h.

That's life :->>>

Sasa

Pirate
povremeni korisnik
povremeni korisnik

Post by Pirate » 23 Oct 2006, 14:25

miloslosmi wrote:ja imam drugara iz detinjstva koji nije imao para da promeni kocnice...

kocio je djonom...
Taj rad :lol: .
Evo sad je kraj sezone pa mi se na daje lova za remont (kocnice/pakne/zbice/glava), a i ovako cu ga menjati pocetkom sledece godine. Do tada u ekstremim situacijama i uz ekstremnu muziku zna se, djon :lol:

pozdrav

rrapaic
povremeni korisnik
povremeni korisnik

Post by rrapaic » 23 Oct 2006, 15:10

Tegovi, konkretno jednorucna bucica. Ponekad i odem u park uvece na zgibove, mada sam proredio u zadnje vreme, parkovi su puni do kasna.
Ranije sam i trcao (trip: umislis da si u "Gospodaru prstena" i juris Orke; opako!). Nazalost, vise ne smem toliko da trcim, zbog kicme.
Bajs nisam skinuo s tavana evo 4-ta godina :oops: ...

Rajko
HiFi je tek fikcija...

zare
povremeni korisnik
povremeni korisnik

Post by zare » 23 Oct 2006, 21:18

Evo jos jednog okorelog bicikliste :). Do ove godine 5-6000 km/godisnje i to samo po asfaltu, maunti nikako ne podnosim. Colnago/DuraAce - ko razume shvatice :):).
A ove godine jedva 1500 km, gomila obaveza, drugacije radno vreme na poslu....
Darko

domana
Nov korisnik
Nov korisnik

Post by domana » 07 Mar 2007, 06:21

pa ima...

bajk, SF, internet, programiranje... mozda jos po nesto...

vreme je VELIKI problem kada se ima puno inrteresovanja

stex
Nov korisnik
Nov korisnik

Post by stex » 07 Mar 2007, 19:41

Nekad bajk, sad sve manje slobodnog vremena :(. Sa 85kg se utovio na 115, sa novim aluminijumskim, brdskim bajkom nisam prešao ni 500km prošle godine, a dok sam vozio krševe, nije bilo vikenda bez bar 80km :(. Bem ti kompjutere, mreže... Čak ne uživam koliko bi hteo u vožnji moje 145.

Post Reply