HiFi & Professional Audio Forum  

pomoc oko skretnice

Studijska, razglasna, koncertna, za muzičare..
Post Reply

Topic author
goxtonskc
Nov korisnik
Nov korisnik

pomoc oko skretnice

Post by goxtonskc » 17 Dec 2010, 00:31

Sta misle dragi clanovi foruma o martin wisman aktivnoj stereo 3way skretici sa limiterima x3l model...probao sam i jedva preziveo glanc novog berindzera dcx 2496...crce na drugoj svirci ,srecom na po tonske probe sama od sebe,odneo sam je nazad u player u garanciji gde su konstatovali posle 35 dana da je popravka neisplativa i da imaju puno reklamacija za tu skretnicu da je ne pouzdana da crkava sama od sebe,nude mi u zamenu skretnicu MARTIM-WISMAN .Shodno njenoj ceni od 13000din malo sam skeptik.Najbitnije,da je pouzdana i da stiti pojacala a za zvuk se ne brinem previse zato sto je razlas razduvan i star 15 godina ,stereo 3way, 4kw ,JBL TOP F1 nikad up-grad-ovan, ni premotavan i servisiran sa karan audio pojacalima( novi sad) :wink: ..ne daje mi se 1000eur za dbx 260 ...jer i razlas vredi te pare...za seriju dbx PA kazu limiteri losi , px je 2 u 4kanala.meni treba 2u 6 ee sreco. :-s hvala unapred na odgovorima :D
Attachments
skretnica.jpg
slika sa playerovog sajta
skretnica.jpg (80.8 KiB) Viewed 873 times
skretnica.jpg
slika sa playerovog sajta
skretnica.jpg (80.8 KiB) Viewed 873 times

sn
Forum Admin
Forum Admin

Re: pomoc oko skretnice

Post by sn » 17 Dec 2010, 20:23

Ovo je uglavnom forum za audiofile, ako postoji neko ko se bavi i profesionalnom opremom bilo bi dobro da se javi ako ima konkretno iskustvo.
Sto se tice Behringera to je genelalno low budget izbor, s obzirom da se njihovi proizvodi cesto kvare, npr. mixete PMP3000, 5000, PMX serija.. Nemam iskustva sto se tice wismana, ali vidim da je prostiji od behringera po mogucnostima, sto nekad moze biti i prednost.

Post Reply