HiFi & Professional Audio Forum  

Philips cd820-lampiziran

Neformalni testovi i prikazi audio i video komponenti od strane članova foruma
Locked

zodiac
povremeni korisnik
povremeni korisnik

Re: Philips cd820-lampiziran

Post by zodiac » 22 May 2009, 17:50

A da se vratimo na temu? Posto mene zanima samo lampizator, ne i ove gluposti. PM, za nepismene u forumskim komunikacijama, kao sto mu i ime kaze, jeste PRIVATE. Da ne treba prevod? I koga se tice, uostalom?
A mind is a terrible thing to waste.

ZoranBGD
povremeni korisnik
povremeni korisnik

Post by ZoranBGD » 22 May 2009, 17:57

zodiac wrote:A da se vratimo na temu? Posto mene zanima samo lampizator, ne i ove gluposti. PM, za nepismene u forumskim komunikacijama, kao sto mu i ime kaze, jeste PRIVATE. Da ne treba prevod? I koga se tice, uostalom?
Slazem se potpuno. Vratimo se na temu.
@Ninja, ako imas nesto da kazes, salji na PM i prekini sa besmislenim pretnjama.

@Admin, ne treba odgovor. Nadam se da ce vatra da se usmeri na temu, ne na prepucavanja.

blood&brain
redovni korisnik
redovni korisnik

Post by blood&brain » 22 May 2009, 19:09

zodiac wrote: Ili ti zaista mislis da je ovo referentna oprema na kojoj bilo sta moze da se testira kako treba, citiram:

Ecstasy IV amp+preamp
Premium monitor zvičnici upgraded by Dayens

You must be kidding...
Stupid situation :!:

Poznajem i Branka i Zorana Dobrina ali trudicu se da budem objektivan.
Lampizirani plejer nisam slusao (ono, mogao sam al nisam, eto...) i necu da komentarisem.

Pomenutu amplifikaciju jesam sa Grande Picolo zvucnicima. Nije to nesto najbolje sto sam cuo u zivotu, ali daleko od toga da je to sistem za podsmeh. Toliko :mr

Inace, prica o tome kojoj klasi koji plejer pripada mi je strana. Ja imam plejer SEG CD200 godinama. Tacnije, star je tacno 22 godine i jos uvek radi. Na njemu nije apsolutno nista menjano, cak ni laser nikada nije ciscen iako je provozao sigurno vise od 20000 sati.
Kada sam ga kupovao imao sam u ponudi SEG i jedan tri puta skuplji Marantz. Slusao sam ih vise puta uporedo na vise odlicnih sistema u to vreme i jedina razlika je bila to sto je SEG citao sve a Maranz je znao da se zakaslje.
Nikada mi nije palo na pamet da promenim plejer.
Tip koji je uzeo Marantza ih je promenio na vagone.

Ako vam nesto znaci - kada kupujem cipele, probam, odaberem koja mi je udobna i onda pitam kol'ko sam duzan. Sta na njima pise, marka, model i slicno me savrseno ne interesuje.

Uostalom, test uredjaja na slepo je jedini posten test. Medjutim, retko ko se odlucuje na tako nesto.
Hajde da pogadjamo zasto. :roll:

sn
Forum Admin
Forum Admin

Post by sn » 22 May 2009, 22:15

:!: Admin (bilo koji) nema mogucnost da u normalnom koriscenju foruma vidi PM poruke clanova i njihove passworde. Tako je projektovan forum i mislim da je to Ok.
Sa druge strane nemam toliko vremena da bih pratio stalno vasu diskusiju, koju potpuno podrzavam ali uz naglasak: samo bez medjusobnog vredjanja i provociranja!
Svi mi posedujemo manja ili veca iskustva i znanja, i ako svako bude tvrdio da je on u pravu nikad se necete sloziti. Zato spustimo loptu i izvucimo neke zakljucke. Ili da
zakljucavam temu.

----------------------

1:02
- Obrisani zadnji postovi koji nemaju veze sa temom
- Zakljucana tema.

Locked