HiFi & Professional Audio Forum  

Sta moze biti problem?

Kvarovi na komponentama i opremi, saveti za pomoc i popravku
Post Reply

Topic author
kovle
Nov korisnik
Nov korisnik

Sta moze biti problem?

Post by kovle » 10 Nov 2009, 19:07

Imam ovo Image pojacalo ili sta je vec, staro je ne znam koliko, dosta dugo ga nisam upotrebljavao, evo danas sam prikljucio Logitech Z2300 zvucnike na izlaz za slusalice(ovo sto je prikljuceno sa prednje stranezeleno), posto ne znam kako drugacije, jer zelim da dobijem malo kvalitetniji zvuk, posto mi je integrisana zvucna na kompu losa, ali levi zvucnik mi ne radi, pa sam onda nasao negde neku kasetu, neotpakovanu i ista je situacija ko i sa tjunerom. Probao sam i da pustim zvuk sa kompa onda malo pucketa levi zvucnik, moze li neko da mi kaze u cemu je problem moze li to da se popravi, koliko bi otprilike kostalo i koliko je staro ovo cudo. Evo jos par slika i po koje pitanje :lol: Image Image Image Image ovde se prikljucuje tjuner ali tu je puklo ovo Image mala ova zabica sa desne strane, pa sad cim se malo drmne prekine se zvuk Image moze li to da se zameni....Image ovo je tjuner(sa zadnje strane) Image Image Image E sad imam dva ''tape deck-a'' ovaj prvi je playback, a drugi rec/play Image Image treba da se ociste, ja sam samo prstom sklonio prasinu sa ove glave, jel treba jos necim da se obrise. Izvinjavam se na ovolikom postu, ali mi je stvarno potreban odgovor nekog iskusnog, zato i pitam na ovom forumu i da li uopste vredi pojacalo, ili da kupim ipak zvucnu karticu za komp

ninja
Audio Expert
Audio Expert

Re: Sta moze biti problem?

Post by ninja » 10 Nov 2009, 21:09

Ovo mi lici na
Image Made in SFRJ
KokBok
When a man steals your wife, there is no better revenge than to let him keep her.

sn
Forum Admin
Forum Admin

Post by sn » 10 Nov 2009, 23:15

Ninja je u stvari hteo da kaze da ipak kupis novu zvucnu karticu.. :wink: :D

Topic author
kovle
Nov korisnik
Nov korisnik

Post by kovle » 11 Nov 2009, 00:45

Ok :mrgreen: , mozes li da mi preporucis neku do 80 evra, koja moze nova da se nadje, a ne polovna

ninja
Audio Expert
Audio Expert

Post by ninja » 11 Nov 2009, 08:46

Iskreno, mislim da ne vrijedi pojacalo a bogami ni ti zvucnici! :(

Uzmi neku karticu (moze i polovna kao na primjer Creative Sound Blaster, dao bi ti je da si blize) i neke aktivne zvucnike (dfeldt Audioengine 2 ili 5). :idea:

Mozda bi i mogao tvoje pitanje da editujes tako da se moze bez vrtoglavice da se cita :wink:

Edit: Ja prstom prasinu ni sa ormara ne brisem a kamo li sa "glave". Probaj sa "cackalicom za usi".
Image Made in SFRJ
KokBok
When a man steals your wife, there is no better revenge than to let him keep her.

Post Reply