HiFi & Professional Audio Forum  - Molim nove članove da sačekaju overu registracije na Forum par dana, jer se radi ručno; razlog su spameri.

beomaster 3000-2

Kvarovi na komponentama i opremi, saveti za pomoc i popravku
Post Reply

Topic author
maximus
Nov korisnik
Nov korisnik

beomaster 3000-2

Post by maximus » 06 May 2010, 13:22

Pozdrav svima na forumu,

Svež sam na forumu i potrebna mi je pomoć od iskusnijih članova. Pre par nedelja postao sam vlasnik beomastera 3000-2 (dugo sam ga tražio), spoljašnost je očuvana savršeno, ali imam jedan problem. Preklopnik kojim se prebacuje na aux izgleda da nema dobar kontakt tako da se jedan kanal čuje dosta slabije od drugog. Kada slušam radio oba kanala se čuju podjednako. Uređaj sam odneo kod majstora, ali mi se čini da on nije imao vremena da se pozabavi sa njim pa mi ga je vratio i rekao da to nemože da se očisti. Probao sam da ga naprskam kontakt sprejom (Philips, marka kontakt spreja), ali sam uspeo da priđem samo sa zadnje strane. Nakon toga se stanje malo poboljšalo...
Pomagajte, kako i čime da sredim ovaj problem? U obzir dolazi i kontakt nekog servisa ili osobe koja se bavi ovakvim kvarovima, ili nekog ko je imao iskustva sa ovim modelom...Inače sam iz Novog Sada

unapred hvala...

sdanicic
Audio Expert
Audio Expert

Re: beomaster 3000-2

Post by sdanicic » 10 May 2010, 23:44

Ja bih za pocetak pokusao da nadjem nekog malo boljeg, da ne kazem strpljivijeg majstora.

A clanovi foruma iz NS-a bi mogli da preporuce nekoga, verujem da bolje poznaju situaciju u lokalu nego mi iz drugih gradova :)

gvga
Nov korisnik
Nov korisnik

Re: beomaster 3000-2

Post by gvga » 15 Jul 2010, 18:26

Ako nisi u medjuvremenu resio problem, evo preporuke iz licnog iskustva:

Nikola Aleksovski, serviser i montazer B&O,
Beograd
011/288-67-00

Odlican majstor za B&O, meni je pomogao oko Beomaster 3000 novije generacije od tvog.

Pozdrav,
:str
Tata spalio Djenku!

Post Reply