HiFi & Professional Audio Forum  - Molim nove članove da sačekaju overu registracije na Forum par dana, jer se radi ručno; razlog su spameri.

Prodajem profesionalno predpojačalo ATC CA2

Prodaja uredjaja, komponenata.. | #prodajem
Forum rules
Važno u vezi Oglasa - Ako ste prodali uredjaj, napišite 'Prodato' u zadnjem postu i zaključajte temu.
Post Reply

Topic author
Avirex
Nov korisnik
Nov korisnik

Prodajem profesionalno predpojačalo ATC CA2

Post by Avirex » 18 Feb 2012, 21:59

Image

Prodajem profesionalno predpojačalo ATC CA2 :stop , radi se o visoko kvalitetnom predpojačalu profesionalne studijske firme ATC, koje daje odlične rezultate, kako u profesionalnoj upotrebi, tako i u high-endu. Osnovna ideja konstruktora je bila da bude centralna jedinica svetski priznatih aktivnih ATC zvučnika (gde bez problema obslužuje kablove i do 50 m :idea: ). Zvučnike te firme koristi polovina najvećih svetskih studia, a nalaze se i u kućnim instalacijama grupa kao što su Pink Floyd, Dire Straits, Peter Gabriel isl. :band (to uvodi proizvodjač na svojim stranicama). Ja sam prvi vlasnik i kupio sam ga direktno od jednog od evropskih distributera, o čemu govore originalne fakture, garancije isl.. Predpojačalo je veoma komforno, ima veliki broj ulaza (pozlata i Teflon), a sve funkcije su kontrolisane firminim daljinskim upravljačem, koji ujedno komanduje i najboljim Philipsovim CD mehanikama. Konstrukcija je veoma masivna, kvalitetna, profesionalna. Izlazi su XLR, ka pojačalu snage, ili aktivnim zvučnicima. Zvuk je, karakteristično za firmu, brz, precizan, artikulisan, čist u celom frekventnom području, osnova, oko koje vredi graditi ceo sistem. Radi se o komponenti, koja se veoma retko nalazi na eBayovima i aukcijama, vlasnici nemaju razlog za prodaju, ja prodajem jedino iz razloga redukcije i reorganizacije audio sistema. Internet je pun pozitivnih testova i recenzija, kao i lepih sistema, u kojima se nalazi, obzirom da se radi o i dalje aktuelnom produktu.

Stanje je tehnički i kozmetički idealno, bez ogrebotina, rade sve LED diode, malo korišćen iz razloga, što sam imao na raspolaganju više različitih uredjaja iste namene. :sign

Cena: 550 eura

Tel.: 064 99 44 019 (molim samo SMS (Skype i e-mail za ozbiljne interesente), obzirom da sam često na putu ( :mr ) i nisam uvek u situaciji da se javim.)

Unapred vam zahvaljujem i pozdravljam,

A. :ded

Image

Image

Topic author
Avirex
Nov korisnik
Nov korisnik

Re: Prodajem profesionalno predpojačalo ATC CA2

Post by Avirex » 01 Mar 2012, 01:13

:!: Dopunska informacija: :!: Nabavna cena uredjaja je 2100 USD. :((( Moguća zamena za highend komponentu adekvatne vrednosne kategorije. Prodajna cena je formirana sa tendencijom brže prodaje. :innoc

Post Reply