HiFi & Professional Audio Forum  - Molim nove članove da sačekaju overu registracije na Forum par dana, jer se radi ručno; razlog su spameri.

Pozdrav svima!

U vezi rada svih foruma
Post Reply

Topic author
ssimke
Nov korisnik
Nov korisnik

Pozdrav svima!

Post by ssimke » 24 Jan 2009, 09:39

Evo da se javim da sam i ja dosao, mada me je "simke" preduhitrio, a mislio sam da uzmem isti nik kao sa drugog sajta ali sta je tu je, jos jednom pozdrav svima, a kafica,rakijica i ratluk ako se vidimo uzivo :gnum

first
Audio Expert
Audio Expert

Re: Pozdrav svima!

Post by first » 24 Jan 2009, 10:17

:welc

Simke
redovni korisnik
redovni korisnik

Post by Simke » 24 Jan 2009, 13:58

:oops
Mozemo da zamolimo Sashu da nesto izmeni u mom nicku, a izbaci prvo "s" iz tvog. Nick mi ionako ne znaci puno... U svakom slucaju, dobrodosao. :mr

sdanicic
Audio Expert
Audio Expert

Post by sdanicic » 24 Jan 2009, 17:38

Simke wrote::oops
Mozemo da zamolimo Sashu da nesto izmeni u mom nicku, a izbaci prvo "s" iz tvog. Nick mi ionako ne znaci puno... U svakom slucaju, dobrodosao. :mr
Dobrodosli Simke i SSimke !!!

Dogovorite se prvo vas dvojica kako hocete da vam se zovi nick-ovi, pa onda posaljite PP Nebojsi - nickname SN, koji je glavni tehnicki admin Foruma pa ca vam on promeniti sta vec treba.

Topic author
ssimke
Nov korisnik
Nov korisnik

Post by ssimke » 25 Jan 2009, 11:05

sdanicic wrote:
Simke wrote::oops
Dobrodosli Simke i SSimke !!!

Dogovorite se prvo vas dvojica kako hocete da vam se zovi nick-ovi, pa onda posaljite PP Nebojsi - nickname SN, koji je glavni tehnicki admin Foruma pa ca vam on promeniti sta vec treba.
Ma nije problem samo uzivaj. \:D/

Post Reply