HiFi & Professional Audio Forum  

Nov Izgled Foruma

U vezi rada svih foruma

ninja
Audio Expert
Audio Expert

Re: Nov Izgled Foruma

Post by ninja » 04 Jul 2009, 15:42

sdanicic wrote:
@ninja
Kao da gledamo dva razlicita foruma. Gde ti nestadose sve one slike, baneri i linkovi ????

btw, kod mene je rezolucija na laptopu 1680 x 1050 pxl
Kao sto sam vec napisao, "iskljucio sam ih" ... vidis ono crveno dugme u gornjem desnom cosku u Firefoxu?

Rezulucija kod mene je 1280x800 i to je max sto mogu sa ovom karticom.

Nastimaj ti forum u 800x600 ili 1280x800 pa ce sve biti normalnije. Nije bas fer da stimas u svojoj maximalnoj rezoluciji ;-)
Image Made in SFRJ
KokBok
When a man steals your wife, there is no better revenge than to let him keep her.

sdanicic
Audio Expert
Audio Expert

Post by sdanicic » 04 Jul 2009, 15:57

ninja wrote:
sdanicic wrote:
@ninja
Kao da gledamo dva razlicita foruma. Gde ti nestadose sve one slike, baneri i linkovi ????

Kao sto sam vec napisao, "iskljucio sam ih" ... vidis ono crveno dugme u gornjem desnom cosku u Firefoxu?

Nastimaj ti forum u 800x600 ili 1280x800 pa ce sve biti normalnije. Nije bas fer da stimas u svojoj maximalnoj rezoluciji ;-)

Nista je nisam stimao - samo sam rekao koja je rezolucija kod mene na laptopu. To moras da pitas sn-a da li ima opcija za max. rezoluciju i slicno.

A ovo sa crvenim dugmetom u FF-u ne kapiram - kojim dugmetom, ja tako nesto nemam :?: I ono iskljucuje slike i stalo ????

Pa nije ovaj intefejs "picture-less" tipa, da se razumemo [-X

ninja
Audio Expert
Audio Expert

Post by ninja » 04 Jul 2009, 16:08

sdanicic wrote:
ninja wrote:
sdanicic wrote:
@ninja

Nista je nisam stimao - samo sam rekao koja je rezolucija kod mene na laptopu. To moras da pitas sn-a da li ima opcija za max. rezoluciju i slicno.

A ovo sa crvenim dugmetom u FF-u ne kapiram :?: Ono kao iskljucuje slike i stalo ????
To ti je AdBlock gdje mozes da nastimas kojim scriptovima, sllikama i ostalome ne dajes da se voze na tvom kompijuteru. Znaci, ako ne zelim da me "truju" sa reklamama samo ih iskljucim ... mislim da nije prikladno da na HiFi forumu budu "neprikladne" reklame.

Po meni, ako se vec koriste, reklame i baneri trebna da zauzimaju mali dio stranice i da ne privlace puno paznje, a naravno i da ne zahtjevaju extra CPU za to i 1 extra GB RAMa
Image Made in SFRJ
KokBok
When a man steals your wife, there is no better revenge than to let him keep her.

crni

Post by crni » 04 Jul 2009, 21:43

sdanicic wrote:
@crni
ma uopste nas ne interesuje sta se desava na drugom forumu(ima) !!!

A ako ti to smeta sto onda ides "tamo" i to cini se vrlo redovno kada si u toku sa svim dogadjajima ????
cemu nervoza?
ajmo malo da spustimo loptu
smanji banere, povecaj sigurnost i eto nama srece
.....
:-#

Topic author
sn
Forum Admin
Forum Admin

Post by sn » 05 Jul 2009, 12:26

Ovaj sadašnji izgled je finalan. Možda će biti nekih sitnijih korekcija ubuduće, ako bude bilo potrebe. Smanjen je crni deo pozadine sa donje strane na visinu koju ima i header foruma. S obzirom da je većina članova izrazila želju da im odgovara ovaj izgled, on ostaje. Što se tiče banera oni su identični kao i ranije i neće se povećavati njihova veličina. Sigurnost za sada nije ugrožena, a ako bude intervenisaćemo.

paja959
redovni korisnik
redovni korisnik

Post by paja959 » 15 Jul 2009, 19:22

Pitam samo,juce sam dobio obavestenje na gmail-u da mi je stigla privatna poruka:

"dátum2009. július 14. 18:27
tárgyNew private message has arrived"

poruka putovala u eteru skoro 2 meseca :oops: :^o ..sva sreca da se sa covekom dopisujemo inace preko outlook-a iste firme za koju radimo \:D/..da nije tako,covek bi mogao da pomisli da se ljutim na njega,a za to proteklo vreme sam se prijavljivao par puta na forum.... :mr

neko objasnjenje u ime naroda? :wb

sdanicic
Audio Expert
Audio Expert

Post by sdanicic » 16 Jul 2009, 08:49

paja959 wrote:Pitam samo,juce sam dobio obavestenje na gmail-u da mi je stigla privatna poruka:

"dátum2009. július 14. 18:27
tárgyNew private message has arrived"

poruka putovala u eteru skoro 2 meseca :oops: :^o ..sva sreca da se sa covekom dopisujemo inace preko outlook-a iste firme za koju radimo \:D/..da nije tako,covek bi mogao da pomisli da se ljutim na njega,a za to proteklo vreme sam se prijavljivao par puta na forum.... :mr

neko objasnjenje u ime naroda? :wb
Al' si ti bre neki sitnicav covek :wink: Putuju pisma po 20 godina pa tek onda dodju na adresu primaoca, a tebi poruka putovala samo mesec dana :)

Moguce je ti je poslata kada je radjen zadnji update foruma pa se eto malo zaturila, inace sve radi kako treba.

BTW, danas idem do salona koji zastupa prozivoda firme za koju radis, jel treba nekoga da pozdravim :D

paja959
redovni korisnik
redovni korisnik

Post by paja959 » 16 Jul 2009, 11:01

pa dobro :wb :D

Moj segment je u Novi Banovci-ma( VTC/VBC),ako ides bas do njih pozz.za Dusan Cuk-a,ali nismo u istoj regiji,slabo kontaktiram u tom pravcu,al verovatno ides do VCC-a :wink (putnicki segment),al posto su mi coljege u neku ruku,pozz.i njima na nevidjeno :D

sdanicic
Audio Expert
Audio Expert

Post by sdanicic » 16 Jul 2009, 12:12

paja959 wrote:pa dobro :wb :D

Moj segment je u Novi Banovci-ma( VTC/VBC),ako ides bas do njih pozz.za Dusan Cuk-a,ali nismo u istoj regiji,slabo kontaktiram u tom pravcu,al verovatno ides do VCC-a :wink (putnicki segment),al posto su mi coljege u neku ruku,pozz.i njima na nevidjeno :D
A ne tamo - isao sam u putnicki sektor na Novom BGDu

paja959
redovni korisnik
redovni korisnik

Post by paja959 » 16 Jul 2009, 13:52

:D a to je sitna boranija sto je pod Ford-om :wb :D ..dobri su,zezam se :gjob ,sta uzimas S30/S40/V50/S60/XC60/V70/XC90?

sdanicic
Audio Expert
Audio Expert

Post by sdanicic » 16 Jul 2009, 14:05

paja959 wrote::D a to je sitna boranija sto je pod Ford-om :wb :D ..dobri su,zezam se :gjob ,sta uzimas S30/S40/V50/S60/XC60/V70/XC90?
Nista od toga, isao sam do Forda da dogovorim malo raniji tehnicki pregled (zbog godisnjih odmora) i da mi stave novi model Parrot bluetooth uredjaja

paja959
redovni korisnik
redovni korisnik

Post by paja959 » 16 Jul 2009, 18:33

Parrot
nisu bas jeftini,al kazu da su dobri :good

Post Reply