HiFi & Professional Audio Forum  

Forum na Mobilnom

U vezi rada svih foruma
Post Reply

Topic author
sn
Forum Admin
Forum Admin

Forum na Mobilnom

Post by sn » 17 Mar 2011, 17:05

Moram reci da sam malo iznenadjen; pogledao sam pre malopre statistiku pristupa forumu preko mob.telefona po kojoj je od 12:20h danas pristupilo 14 telefona sa Android i 3 sa iPhone platforme!
Ako je neko od clanova pristupao na ovaj nacin, neka napise svoja iskustva.
Moje iskustvo za sada je da preko Nokie (Symbian s60 3rd edition) kada pristupam kao gost pregled foruma (ukljucujuci slike i avatare) radi odlicno. Imam problem povremeno kada zelim da se ulogujem, nekad mi ne prihvati, videcu da li je to do softvera ili nesto drugo.

ninja
Audio Expert
Audio Expert

Re: Forum na Mobilnom

Post by ninja » 18 Mar 2011, 22:54

Sa androidom sam vec tu par mjeseci.
Image Made in SFRJ
KokBok
When a man steals your wife, there is no better revenge than to let him keep her.

Topic author
sn
Forum Admin
Forum Admin

Post by sn » 19 Mar 2011, 01:12

Ovaj softver je bas po tvojoj meri; brze radi, uproscava pristup forumu, pregledniji je, nema reklama.. dosta jednostavnije nego kad pristupas iz pretrazivaca. Za pregled je odlican, ali za logovanje ima problema, na nekim telefonima radi dobro, na nekim ne. Cekam njihovog admina da pokusa i to da resi, taj deo koda oko logovanja ima nekih problema..

first
Audio Expert
Audio Expert

Post by first » 19 Mar 2011, 10:48

sn wrote:Ovaj softver je bas po tvojoj meri; brze radi, uproscava pristup forumu, pregledniji je, nema reklama.. dosta jednostavnije nego kad pristupas iz pretrazivaca. Za pregled je odlican, ali za logovanje ima problema, na nekim telefonima radi dobro, na nekim ne. Cekam njihovog admina da pokusa i to da resi, taj deo koda oko logovanja ima nekih problema..
Po mom iskustvu najbolji pretraživač za mobilni je Opera Mini, trenutno je aktuelna verzija 5.1 a radi sa svakim
O.S. (S60, Android, Windows Mobile, Apple) i bez problema se može logovati, pisati i pratiti forum.

Topic author
sn
Forum Admin
Forum Admin

Post by sn » 19 Mar 2011, 12:19

Kod mene je verzija 10.1 instalirana, radi dobro ali ipak je ovaj softver za pristup forumu bolji. Po pitanju logovanja ipak ce morati Opera (ili slicno) da se koristi na nekim telefonima, jer jos nisu resili problem sa Tapatalkom.

ninja
Audio Expert
Audio Expert

Post by ninja » 19 Mar 2011, 12:20

Ja nemam problema sa logovanjem sa "standardnim" pretrazivacem sto je dosao uz telefon. Drugi nisam ni probavao. Problem je da je sve maleno pa brzo smori ;-)
Image Made in SFRJ
KokBok
When a man steals your wife, there is no better revenge than to let him keep her.

first
Audio Expert
Audio Expert

Post by first » 19 Mar 2011, 13:08

sn wrote:Kod mene je verzija 10.1 instalirana,....
To ti je Opera Mobile 10.1, a postoji i Opera Mini 5.1
evo pogledaj ovde razlike... http://www.opera.com/mobile/specs/

Topic author
sn
Forum Admin
Forum Admin

Post by sn » 19 Mar 2011, 13:20

Znam, mislio sam i tebi da posaljem taj link. :)
ninja wrote:Ja nemam problema sa logovanjem sa "standardnim" pretrazivacem sto je dosao uz telefon. Drugi nisam ni probavao. Problem je da je sve maleno pa brzo smori ;-)
Jeste, nista ne moze da zameni komfor PC-a. Ovo je samo jedna mogucnost vise.

Post Reply