HiFi & Professional Audio Forum  

Nova verzija Foruma

U vezi rada svih foruma
Post Reply

Topic author
sn
Forum Admin
Forum Admin

Nova verzija Foruma

Post by sn » 28 Nov 2014, 19:26

- Ova nova verzija Foruma koju jos otkrivate i istrazujete ima dosta toga novog da ponudi ispod haube, bar u tehnickom smislu.
Za sada jos nema nikakvog izbora skinova, jezici se jos prevode, a i svi ostali dodaci su u pripremi. A i mi nigde ne zurimo, kad bude nesto korisno i zanimljivo onda cu to i ubaciti.

Pozdrav

:comp

Topic author
sn
Forum Admin
Forum Admin

Re: Nova verzija Foruma

Post by sn » 03 Dec 2014, 09:43

Za one koji imaju fb profil mogu se sada i sa njega logovati. To je samo jos jedna u nizu mogucnosti ove nove verzije foruma.
Vidim da je za sada skoro uvek oko 10-15 gostiju na forumu, sto znaci da je odredjen broj ljudi nastavio dalje da ga prati, iako ga nisam nigde reklamirao. Pohvalno.

Kuja
redovni korisnik
redovni korisnik

Post by Kuja » 03 Dec 2014, 14:08

Ja sam mislio da je forum odavno ugasen!

Slucajno sam kliknuo na pogresan (susedni) link, hteo sam da odem na diyaudio.rs.

Prvo pomislih promenili su dizajn, ali kada ono ...pise Audiohard! ... It's alive! :)

Moraces ipak da ga malo izreklamiras. Ne bih se pouzdao u to da ce neko pogresiti kao ja i slucajno doci.

Topic author
sn
Forum Admin
Forum Admin

Post by sn » 03 Dec 2014, 17:03

Zdravo Kujo, i ja sam mislio da je ugasen.
Al eto, rekoh sebi steta da onaj backup foruma lezi dzabe na hardu, pa vec kad se pojavila i ova najnovija verzija foruma da ga vratim nazad. Ima tu dosta materijala za copy-paste, ipak je to 9 godina rada, sto nije za bacanje. Dizajn je za sada ovaj jer prethodna tema nije kompatibilna.
Nema efekta reklamirati ga, jer je to ranije dalo slab odziv. Za sada samo opusteno, pa ko voli nek izvoli, a tebi hvala na poseti, na putu do diyaudio.rs :)

Staromodan
povremeni korisnik
povremeni korisnik

Post by Staromodan » 30 Dec 2014, 12:13

Tokom vremena se napisalo dosta kvalitetnih misljenja.
Mozda posjecenost nije bila kao kod drugih, ali nije bilo ni previse gluposti kao kod popularnijih.
Nema veze za dizajn, dobar je i ne smeta za citanje.
Nema veze ni za fotografije, bitno je da su ostali stari razgovori.
Mozda se neki sjete, pa se vrate i nastave.

Post Reply