HiFi & Professional Audio Forum  

Novajlija

U vezi rada svih foruma

VuleJohn

Re: Novajlija

Post by VuleJohn » 09 Oct 2008, 19:55

blood&brain wrote:
sdanicic wrote:Ili se bojite nekoga ili necega ili ...
Ma ne.
Jos citamo stare postove i proucavamo ranije teme. Mislim, sta reci posle posta Ace Ribona koji se uclanio na ovaj forum?
Sa druge strane, vecina nas "novajlija" se vec znamo tako da smo mnogo toga vec izdiskutovali i imamo nekakav "zajednicki" stav...
A onako posteno, malo smo se i uozbiljili.
Ja sam mrtav ozbiljan od pocetka...okruzenje je bilo neozbiljno ali bvez smisla za humor-najgora kombinacija. Ovaj forum treba pazljivo razraditi, bitan je kvalitet a ne kvantitet.

ninja
Audio Expert
Audio Expert

Post by ninja » 11 Oct 2008, 00:32

U poredjenju sa NASDAQ:om u zadnjih mjesec dana forum je mnogo bolji .... vise nego +25% :D ... jos malo pa smo presli kriticnu masu #-o
Image Made in SFRJ
KokBok
When a man steals your wife, there is no better revenge than to let him keep her.

Sir Oliver
srebrni korisnik
srebrni korisnik

Post by Sir Oliver » 11 Oct 2008, 00:50

ninja wrote:U poredjenju sa NASDAQ:om u zadnjih mjesec dana forum je mnogo bolji .... vise nego +25% :D ... jos malo pa smo presli kriticnu masu #-o
Jel mislis na dijalekticki prelazak kvantiteta u kvalitet? =D>

ninja
Audio Expert
Audio Expert

Post by ninja » 11 Oct 2008, 00:54

Za sada je kvantitet a nadam se da i kvalitet prati krivu ... :good
Image Made in SFRJ
KokBok
When a man steals your wife, there is no better revenge than to let him keep her.

Sir Oliver
srebrni korisnik
srebrni korisnik

Post by Sir Oliver » 11 Oct 2008, 01:24

Moze li admin da pokaze porast broja postova od kada su se forumu prikljucili "prognanici" sa onog foruma, blood&brain i moja malenkost ?

sdanicic
Audio Expert
Audio Expert

Post by sdanicic » 11 Oct 2008, 10:19

Admnistratori su u "stalnom zasedanju" i prate desavanja. Ali zadrzavaju pravo da kao poslovnu tajnu ne iznose informacije u javnost do daljnjeg :)

Ali trend po svim parametrima je definitvno vise nego pozitivan od sredine avgusta pa do danas (vrlo lepo je pogledati statistiku na kraju nedelje :D ).

A vodimo i racuna da se pristup forumu, otvaranje strana i generalno "kretanje" kroz forum obavlja sto efikasnije sa aspekta brzine.

Eto, kada vec ljubazno pitate da se malo i pohvalimo \:D/

Post Reply