HiFi & Professional Audio Forum  

Emisija "Ne moze to bez kabla"

Prodavci i proizvođači opreme, sajmovi, časopisi, internet linkovi.

Topic author
frka
povremeni korisnik
povremeni korisnik

Re: Emisija "Ne moze to bez kabla"

Post by frka » 19 Jul 2018, 00:05

frka wrote:
16 Jul 2018, 19:48
Voditelj i urednik emisije "Ne moze to bez kabla", gospodin Šćepan Vujisić, je napisao:
"U četvrtak, 19.07.2018 od 15:30 do 17:30 časova, na Internet TV Radiju "2M", biće moja 59. po redu emisija "Ne može to bez kabla" (smiley)
A malo kasnije je dodao:

" Gost će mi biti Profesor Ivan Kljajić ( predaje na Akademiji umetnosti na katedri za AV medije, Dizajn zvuka i muzička produkcija u Novom Sadu, osnivač Beogradske Škole zvuka, muzičar-gitarista, muzički producent, aranžer, kompozitor, dizajner zvuka, završio Fakultet Dramskih Umetnosti u Beogradu-Dizajn zvuka, saradjivao sa mnogim našim poznatim pevačima, pevačicama, grupama, pravi muziku za filmove. ..)" :)

Topic author
frka
povremeni korisnik
povremeni korisnik

Post by frka » 20 Jul 2018, 00:04

Snimak emisije, sa Profesorom Ivanom Kljajićem, mozete pogledati na ovom linku:

https://www.youtube.com/watch?v=JIFzCEsA0dw

Topic author
frka
povremeni korisnik
povremeni korisnik

Post by frka » 31 Jul 2018, 02:31

Voditelj i urednik emisije "Ne moze to bez kabla", gospodin Šćepan Vujisić, je napisao:

"U četvrtak ( 2.Avgusta) od 15:30 do 17:30 časova, gost u mojoj emisiji "Ne može to bez kabla" ukupno 60.po redu biće Dragan Domanovic (Samograditelj- pravi pretpojačala, snagaše, dac-ove, kablove...pod imenom S. A. EQ. uskoro će biti završen sajt, bavi se i servisom, upgrade-om... prvi svoj uredjaj(lampaško pojačalo) je napravio još davne 1972 godine, ima veliko iskustvo u hifi-ju... :) Gledajte/slušajte nas biće jako zanimljivo" :)

Topic author
frka
povremeni korisnik
povremeni korisnik

Post by frka » 03 Aug 2018, 03:47

Snimak emisije, "Ne može to bez kabla" ( ukupno 60.po redu) u kojoj mi je gost bio Dragan Domanovic ( konstruktor uredjaja S. A. EQ.),
mozete pogledati na ovom linku:

https://www.youtube.com/watch?v=tgCD2wTAxzc

Post Reply